بارکد،بارکدخوان

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸      
بارکد خوان

لیبل ( Label)

لیبل(Label) یک تکه کاغذ،پلیمر،پارچه یا فلز می باشد که می توان اطلاعاتی را در رابطه با محصول،آدرس،اسم و مشخصات فنی بر روی آن چاپ کرد.لیبل ها موارد مصرف متنوعی دارند که عبارتند از شناسایی محصول،تگ های اسم،تبلیغات،هشدار و... می باشد.لیبل ها انواع و کاربردهای مختلفی دارند که در ذیل به تقضیل به آن ها پرداخته شده است.تعدادی از لیبل های معروف عبارتند از:لیبل کاغذی،لیبل پی وی سی،لیبل متال،لیبل حرارتی،لیبل اموال یا لیبل شبرنگ،لیبل خرد شونده یا لیبل گچی،لیبل پشت متال،لیبل وید،لیبل تایوک...

لیبل(Label)

 

لیبل کاغذی                               Paper Label
لیبل پی وی سی                          PVC Label
لیبل متال                     Metal Label             
لیبل حرارتی                           Thermal Label
لیبل اموال یا لیبل شبرنگ              Asset Label
  Security Label      لیبل خردشونده یا لیبل گچی
Back Metal Label                   لیبل پشت متال
Void Label                                     لیبل وید
Tywac Label                               لیبل تایوک
لیبل كاغذی،لیبل پی وی سی، لیبل متال، لیبل خردشونده،لیبل اموال، لیبل شبرنگ

 باید به این نكته توجه نمود كه برای هر نوع لیبل، ریبون مخصوص به آن استفاده می گردد.به منظور چاپ بر روی لیبل كاغذی از ریبون وكس، به منظور چاپ بر روی لیبل پی وی سی از ریبون وكس رزين و ریبون رزین،به منظور چاپ بر روی لیبل متال و لیبل اموال و لیبل خرد شونده از ریبون رزین استفاده می گردد.همچنین باید به خاطر داشت كه در هر رول از لیبل كاغذی،لیبل پی وی سی، لیبل متال، لیبل خردشونده،لیبل اموال، لیبل شبرنگ باتوجه به سایز لیبل، تعداد در هر رول متفاوت می باشد.

 

خواهشمند است جهت كسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع لیبل كاغذی،لیبل پی وی سی، لیبل متال، لیبل خردشونده،لیبل اموال، لیبل شبرنگ و .... با واحد فروش شركت تماس حاصل فرمایید.

مشترِیان محترم میتوانند جهت دریافت انواع نمونه لیبل كاغذی،لیبل پی وی سی، لیبل متال، لیبل خردشونده،لیبل اموال، لیبل شبرنگ و .... به صورت رایگان با واحد فروش شركت تماس حاصل فرمایید.