بارکد،بارکدخوان

۶ اردیبهشت ۱۳۹۸      
بارکد خوان

نرم افزار مدیریت اموال گردانی مبتنی بر باركد

اموال گردانی ، اموالگردانی شرکت رای دانا، با بررسی دقیق و کارشناسی حرفه ای  اقدام به تولید سیستمی جهت اموالگردانی نموده است. این نرم افزار که در کنار نرم افزارهای عمومی مالی و اموال قابل استفاده میباشد، مشکل عملیات دستی و فیزیکی ردیابی اموال را در سازمانها بر طرف مینماید. این سیستم جهت کنترل و بررسی وضعیت فعلی اموال است. همانگونه که میدانید، امروزه یکی از بزرگترین معضلات در سازمانها عدم اطلاع دقیق از وضعیت جاری دارایی ها است و مدیریت اموال یا امین اموالی نمی تواند با قاطعیت اعلام کنند اطلاعات کامل و صحیح اموال را دارند، حال چنانچه هر زمان بخواهند اطلاعت را به روز کنند باید با استفاده از شیوه های سنتی (قلم و کاغذ) جهت اموالگردانی اقدام کنند که صد البته خطای انسانی نیز قابل انکار نیست. با صرف زمانی حدود یک تا چند ماه (با توجه به وسعت سازمان) اقدام به اموال گردانی کرده و در آخر آماری نه چندان دقیق داشته باشند.اما با استفاده از سیستم شرکت رای دانا یک اموال گردان یا امین اموال هر زمان که اراده کند میتواند در کوتاهترین زمان و بالاترین دقت اموالگردانی را انجام دهد. چون در این سیستم فرایند کاملاً مکانیزه شده خطای انسانی به حداقل رسیده وسرعت کار بسیار بالا میرود به گونه ای که در هر سازمان، ردیابی دارایی به 10 تا حداکثر 20 درصد زمان قبلی خود کاهش خواهد یافت و اموال گردان میتواند به جای یکبار در سال، چندین بار در سال این کار را تکرار کند و اطلاعاتی کاملاً دقیق و به روز داشته باشد.

لازم به ذکر است که اطلاعات اولیه این سیستم همان اطلاعات فعلی هر سازمان در نرم افزار مالی و اموال مستقر در همان سازمان بوده  که توسط این سیستم استفاده شده و در نهایت گزارش کاملی از نواقص و مغایرتها و جابه جایی ها ارائه مینماید.

شرکت رای دانا، پس از ارائه سیستم مذکور و بررسی سایر مشکلات سازمانها، به خصوص سازمانهای جدیدی که از ادغام چند سازمان مختلف یا وزارت خانه مختلف با هم ایجاد شده اند و یا

سازمانهایی که به علت حجم بالای دارایی ها مدت زیادی است اموال گردانی دقیقی انجام نداده اند، سیستم دیگری جهت جمع آوری اطلاعات اموال ارائه کرده است.


چنانچه در یک سازمان اطلاعات اولیه اموال وجود نداشته باشد(صورت برداری اموال انجام نشده باشد) و یا میزان اختلاف اطلاعات ثبت شده با وضعیت واقعی اموال بیش از 20درصد اختلاف داشته

باشد، عملاً اطلاعات اموال قابل استناد نبوده و باید صورت برداری مجدد انجام پذیرد.


با استفاده از سیستم مدیریت جمع آوری اموال شرکت رای دانا، صورت بردای اموال بصورت کاملاً مکانیزه و با حداقل خطای انسانی در کوتاهترین زمان انجام گرفته و اطلاعات جمع آوری شده در قالبهای اطلاعاتی مورد نیاز هر مجموعه تحویل میگردد.


لازم به ذکر است که این نرم افزار در خاتمه شرح کاملی از نام اموال محل استقرار و شخص تحویل گیرنده ارائه مینماید.


اموال گردانی ، اموالگردانی